Bony Socks

Hakkımızda

Dünden bugüne Bony Tekstil İşletmeleri

Tarihçe

Bony Çorap, 1986 yılında Hasan Gülkaya tarafından kurulmuş olup, kendi markası KATIA ve dünyanın önde gelen markaları için erkek, bayan, çocuk ve bebek çorap ve taytları üreten Avrupa’nın en büyük çorap üreticilerindendir.

Kurulduğu günden bu yana planlı, programlı ve istikrarlı bir büyüme elde etmiş, mükemmeliyetçi bir tavırla müşteri odaklı çalışma ilkelerini benimsemiştir.

Bony Çorap, Amerika, İngiltere, Fransa, Almanya, İspanya, İtalya, İsveç gibi ülkeler başta olmak üzere, dünyanın en büyük pazarları için 50.000 m2’lik kendi üretim alanında en son teknoloji makinalar ve üretim sistemleri ile müşterilerine en kaliteli ve en hızlı üretimi sunmaktadır.

Bünyesindeki Tasarım Merkezi ve Ar-Ge Merkezinde çalışan uzman tasarım ve teknik ekibi ile dünya modasını yakından takip ederek, yurt içi ve yurt dışı fuarları ve trendleri takip ederek hızla büyümeye devam etmektedir.

Bony, yıllık 120 milyon çift çorap üretim kapasitesine sahiptir. Üretimin tamamı, kendisine ait tesisinde yapılmaktadır. Firmanın kullandığı SAP sistemi ile üretimin her aşamasını takip edebildiği üretim, paketleme ve kalite kontrol sistemi ile müşterilerine en kaliteli ve en hızlı hizmeti verebilmektedir.

Müşteri memnuniyetini en önemli değerlerinden birisi olarak gören Bony Tekstil, zamanında teslim ve istenen kaliteyi müşterilerine sunabilmek için her türlü teknolojik yatırımları bünyesine katmakta ve kendini her geçen gün geliştirmektedir.

Şirket, başarılı yönetimi, güçlü sermaye yapısı, gelişen teknolojiye hızlı uyum göstermesi ve tüketici eğilimlerini dikkate alma gibi özelliklerinin getirdiği istikrarlı gelişim ve büyümenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Temel değerlerimiz

Vizyonumuz

Dünya çorap üreticileri arasında, sürdürülebilir çevre ve insan sağlığını önemseyen, yenilikçi, çevik ve güvenilir bir üretim tesisi olarak en fazla tercih edilen çorap üreticisi olmak.

Misyonumuz

Koşulsuz müşteri memnuniyeti, takip ve tatbikat, teknolojik gelişmeleri yakından takip, olağanüstü kaliteli üretim, düzenli yeni desen tasarımı, iyi eğitilmiş işgücü, çevreye ve insana saygı prensiplerimizle birlikte giyilebilir tekstil pazarının en iyisi olmak.

Neden Bony?

Uçtan uca servis imkanı

Müşterilerimize, tedarik zincirinin en başından en sona kadar tüm alanlarda hizmet sağlıyoruz. Tasarım, ürün geliştirme, ARGE desteği, markalaşma, pazarlama stratejileri, üretim ve dağıtım anlamında ihtiyaç duyulabilecek tüm aşamalarda müşterilerimizin yanındayız.

Yüksek teknoloji

3 tasarımcımız ve 20 desinatörümüzle birlikte devlet teşvikli tasarım merkezimizde yenilikçi ürünler, fonksiyonel ve giyilebilir teknolojiye sahip ürünlerin geliştirme aşamaları sanayi ve üniversite işbirlikleri ile en üst düzey teknolojiler kullanılarak yapılmaktadır.

Sürdürülebilir çevre ve insan sağlığı

Tesisimiz, 30’dan fazla müşterilerimiz için tüm denetimlerden geçmiş, çevre ve insan sağlığına duyarlı firmalar arasında yerini almıştır. Sedex, Öeko Tex, BSCI, GRS, ISO 9001, OHSAS gibi sertifikalara sahiptir.

Yüksek üretim kapasitesi

1.500 adet son teknoloji örme makinaları ile hem çift silindir, hem de tek silindir makinelere uygun üretim çeşitliliği ile yılda 120 milyon çift üzerinde üretim kapasitesi.

Yüksek kalite

Kendi bünyemizde bulunan 20’den fazla son kontrol ekibi ile tüm ürünlerimiz, yükleme öncesi denetlenerek en yüksek kalite standardına sahip ürünlerin müşterilerimize sevk edilmesi sağlanır.

Zamanında teslimat

Tüm müşterilerimize eşit önem verilerek SAP sistemi ile gerçekçi üretim planları yapılarak doğru kapasitede doğru sipariş alımları yapılarak gecikmelerin önüne geçilir ve müşterilerimize zamanında teslimat garantisi verilir.